Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy ha elmegyünk...

Miért van az hogy ha elmegyünk vásárolni (bármit bárhova) akkor mindig a legjobbat akarom megvenni és elbizonytalanodok teljesen mikor meglátok egy terméket 1000 fajta árral és mérettel, színnel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mintha nem is tudnék dönteni , ha meg döntök utána egy napom rá megy hogy na vajon ez így jó lesz, a legjobbat vettem meg:( Pl most házfelújítás van és annyi féle dolgot lehet kapni mindenhez. Lehet csak én vagyok hülye de már néha az agyamra megy a saját gondolkodásmódom és a p*csölésem már bocsánat. Amúgy 20F vagyok.
2011. jún. 18. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Oh, evvel nem vagy egyedul! en 28/L vagyok es lassan nem tudok tampont venni magamnak. Megalsz a polc elott es ameddig a szemed ellat tele van tamponal. Es a franc sem igazodik el koztuk. Csak allsz bamban. Megveszed ami kell. Mondjuk most nem csak a tamponrol beszelek. aztan elkezdesz hazafele vagy 2-3/ 4-6 orat azon gondolkozni hogy ez tenleg jo dontes volt.

Eppen nemreg olvastam egy pszihologus irta cikket errol a temarol hogy a tul nagy valasztek mennyire benitolag hat a vasarlora.

Tanacsot adni nem tudok. Maximum annyi hogy probalj nem tul perfekcionista lenni. Mikor elkezdenek a fejemben orolni a gondolatok hogy "..de tenleg ez volt a legjobb nem azt a masiat kellett volna megvenni?" Akkor mondom magamnak hogy ha ez a termek jo akkor az "jo " nem kell a leges legjobb. Evvel a "joval" is elleszek.

2011. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!