Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Furcsa pattanás a nyakamon,...

Furcsa pattanás a nyakamon, micsoda lehet?

Figyelt kérdés
Már régóta van a nyakamon egy pattanás szerű cucc, kicsit nagyobb, és ilyen pukli, olyan mintha be lenne tokosodva, és régebben elég volt 1-2 hetente kinyomkodni és utána egész jó lett, de az utóbbi időben szinte naponta nyomkodni kell és elég nagy is lett. Ha megnyomom kilő belőle valami elég fura szagú cucc.. Mi lehet ez?
2010. jún. 12. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mutasd meg bőrgyógyásznak, az elég nagy baj, ha folyton újratöltődik, lehet, hogy a faggyúmirigyekkel van összefüggésben. Mindenképpen irány a bőrgyógyász!!!
2010. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami neked van, az egy furunkulus nevű kelésszerűség. [link] itt részletesen is leírják. Mindenképpen menj el vele bőrgyógyászhoz!
2010. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hűha nem gondoltam, hogy ez ekkora nagy gond, nekem már fél éve van vagy még régebb óta, és nincs vele semmi bajom, csak zavar.
2010. jún. 16. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
a fejed xD
2010. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet moloszkum. nekem az volt... de már nagyon régen...egy jó bőrgyógyász nekem meg csinálta...rohattul fájt. ahogy leszedte és utánna beégette...utánna adott egy gyógyszert ami teljesen eltávolítja a szervezetből és nemlesz több soha.
2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!