Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tanácsoltok? (Kérdésed...

Mit tanácsoltok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Katasztrófa az életem.. kb 1 éve járkáltam folyamatosan(minden nap) be a beteg Édesanyámhoz a kórházba,ezek mellett suliba jártam,és az itthoni dolgokat csináltam + papírokkal járkáltam ilyen,meg olyan hivatalba.

Sajnos Édesanyám 2 hónapja elhunyt, és azóta teljesen elvesztettnek érzem magamat. Úgy érzem,hogy teljesen egyedül maradtam (egyedül élek a barátommal),ráadásul a lakásban is minden tönkremegy. A barátom apukája kitalálta,hogy hozza át a cuccait, de mivel pici a lakás egyszerűen nem férünk el, most is bőröndök vannak a szoba közepén. Nagyon rosszul érzem magamat,mert nem ezt szoktam meg magam körül,hanem a rendet, és nagyon elszomorít,hogy semmi sem sikerül. Egyre kevésbé van kedvem bármihez is.. Valamit tudtok ajánlani?

17/L


2011. jún. 20. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól megvagytok a barátoddal, csak nem probléma pár bőrönd? Ha van pénzetek, vehettek szekrényt, vagy polcot és szépen el kell rámolni. Őszinte részvétem.
2011. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!