Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezt? (Kérdésed...

Mi okozhatja ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul ha kocsiban vagy buszon ülök akkor ilyen furcsa szédülős hányingeres érzés kap el? De akkor is ha mondjuk ülök a padban és mondjuk a fal mellett és valaki ül mellettem, vagy az előadó termekben mondjuk a sor közepén ülök azaz teljesen be vagyok kerítve. Ha a pad szélén ülök akkor nincs gáz. Ez pszichés lehet vagy valami pánik betegség? Mert mi erre is gondoltunk...Járt már így valaki?


L21


2011. szept. 16. 18:11
 1/4 Rheeza ***** válasza:
Gondolom valami féle mentális történetről lehetsz szó, hogy korlátoznak, nincsen elég szabad tered. De mivel lány vagy, és e-melett mentális problémád van, én, mint srác nem tudok többet mondani erre. Vagy pszichológus, vagy te magad vagy annyira erős hogy saját magad változtass ezen és megold a problémádat. Ezt agyban kell leküzdened.
2011. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre mi i s gondoltunk hogy pszichés csak azt nem tudjuk hogy mitől lehet mert régen nem volt ilyen...:( Vagy a bezártság érzet :S Hogy nem találok "kiutat" azaz pánik :S
2011. szept. 16. 18:44
 3/4 Rheeza ***** válasza:
100%
Hát.. biztos volt valami az életedben ami miatt ez kialakult, ez mentális dolgoknál lehet akár egy teljesen jelentéktelen dolog is. Egy alternatíva hogy pl elmész az ismerőseiddel vmi beülős helyre és velük "gyakorlod" ennek a dolognak a leküzdését, hozzászoktatását magadhoz. Persze nem erőltetve, fontos h neked kell akarnod ezt az egészet, a barátaid csak "kellékek" lennének, kvázi egyedül vagy! Lehet elsőre nem fog menni, vagy 2x-ra sem, de addig kell csinálnod és higgadtan "begyakorolnod" hogy később, vadidegenekkel sem lesz probléma !
2011. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm Rheeza :) Majd valahogy megpróbálom össze hozni :) Nem értem miért vagy csak 25%-os :S Mikor hasznos választ adsz. :)
2011. szept. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!