Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki tud vmi erős nyugtatót?

Valaki tud vmi erős nyugtatót?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok mostanában, ami kihat az evésre is fogytam pár kilót mert ha ideges vagyok, akkor sehogysem tudok enni. Pedig nem szabadna fogynom. Multkor vettem be fél Rivotrilt és szédültem tőle, igazából jó érzés volt. Megnyugodtam. Csak nem ártalmas ez?

Köszönöm előre is


2011. jún. 21. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
De, ártalmas. A problémákat kell megoldani, nem gyógyszert szedni. Inkább meditálj.
2011. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs időm ilyesmire. Kell a nyugtató, mert minden problémát nem tudok egyedül megoldani sajnos...
2011. jún. 21. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz enni, az már komoly. Nekem is ez volt. Azt tanácsolom menj el időben az idegosztályra, mert nagyon le fog romlani az egészséged. Én már rendben vagyok, de 2 hónap alatt 8 kg-ot fogytam. Akinek nincs miből annak ez akár súlyos egészségkárosodáshoz is vezethet. Nekem akkoriban már a cukorszintem is emelkedett volt, pedig egyébként nem az.
2011. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbálj valami növényit, az tuti nem árt pl citromfű tea nyugtató hatásu
2011. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
citromfű és levendula tea jók erre elvileg(nekem egyik se válik be, szóval már nem is élek velük)....
2011. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát köszönöm szépen nektek, ki fogom ezeket próbálni. Annyi a baj velük h ezt csak itthon tudom elkészíteni, szóval ha megyek valahova akkor már nemis olyan jó.. de köszönöm
2011. jún. 22. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megoldhatatlan problémáid vannak és nem tudsz enni, aludni, nincs időd alternatív gyógymódokra, akkor arra valóban kell valamilyen megoldás, menj el orvoshoz, magadtól ne szedj gyógyszert, ő tudni fogja, hogy milyen tabletta kell rá és beállítja az adagotmost és a majdani leszoktatáskor is.
2011. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszer egyetlen problémádat sem fogja megoldani!

Ha beszedsz napi két bogyót,attól megoldódnak a gondok? Inkább vedd szépen sorba őket, és kezdj el kilábalni belőlük, ne egyszerre akarj mindent helyrehozni, és amiben lehet kérj segítséget!!!

2011. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Rivotril at egy nagyágyú. Nem biztos, hogy arra van szükséged. Orvoshoz menj el, valószínüleg felír valamit.
2011. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!