Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez szívbetegségre utaló jel?

Ez szívbetegségre utaló jel?

Figyelt kérdés
Most 25 vagyok, rengeteget érzem, újabban hogy szúr a szívem van amikor nyomáshoz hasonló tünetet érzek, sokszor akkor is ha háton fekszem, sokat fáj a bal karom, nem szúr, hanem fáj az egész.
2011. jún. 22. 09:29
 1/9 hollófernyiges ***** válasza:
Orvost neki, infarktus is lehet belőle.
2011. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, még gyomorprobléma is.

Mennyit sportolsz?

2011. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Régen anno, shaulinoztam, takewqandoztam kosaraztam és úsztam, 4 éve nem csinálok semmit :S
2011. jún. 22. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:

az nem jó. Lehet, hogy el kéne kezdeni újra valamit.

Azoknálakik sportoltak majd abbahagyták gyakoribbak a szívproblémák,mint akik soha nem sportoltak.

De a "hanyatt fekve nyomás" lehet a gyomorszájad is. az kb ott fáj mint a szived.

2011. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért bátorkodtam megkérdezni, mert többen is mondták, hogy nem kell megijedni mert lehet gyomor probléma is
2011. jún. 22. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Megijedni nem kell.Mégha a szived,akkor se fogsz infarktust kapni, maximum "szól" hogy nem érzi jólmagát.

Az hogy a kezed is fáj, azt mutatja,hogy a testednek valami nem tetszik. Gondold végig hogy lenne jó élni,mit akar a "tested" (ha sportoltál,akkor érted ezt)

2011. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pl az a furcsa, voltam kinn Ukrajnába nyaralni fenn a kárpátokban, ott semmi bajom nem volt, mihelyt haza jöttem már jelentkeztek a tünetek, lehet hogy csak nem figyeltem rá
2011. jún. 22. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott gondolom mozogtál.

próbáld ki itthon is,menj el futni egy hétig és nézd meg,hogy hogyan érzed magad.

Az ilyen "itt-fáj,ott-fáj" legnagyobb részt sima mozgáshiány.

2011. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat
2011. jún. 22. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!