Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általános boldogság, nektek...

Általános boldogság, nektek volt már?

Figyelt kérdés

Éreztétek már magatok úgy, hogy csupán kiléptek az ajtón, kiültök a folyópartra, hátradőltök a pihe-puha fűben, a felhők kényelmesen eltakarják a napot, és egy gyenge szellő kellemesen töri meg a nyugalmat, a madarak csiripelése és a víz csobogása pedig a csendes, veszel egy mély levegőt, és megérzed a boldogsághormonokat szétáradni a testeden.


Hát ezért rohadtul de nem érdemes élni, nekem ez volt életem legboldogabb perce, a városban pedig gyötröm magammal mindenféle biz-bsz dologgal. Ha ilyen egyszerű elérni a boldogságot, nem dohányozna senki és nem alkoholizálna, nekem miért ilyen könnyű?!


2011. jún. 22. 22:55
 1/1 anonim válasza:

nekem is volt már ilyen!amikor télen kimentem apummal és öcsémmel szánkózni,nagy hó volt és közben hullott a hó...este volt már,de a hóesés miatt nem volt annyira sötét,de azt sem mondom,hogy világos volt.Hisz tudod,milyen amikor téli estén hull a hó.És gondoltam egyet,belefeküdtem háttal a hóba,és néztem az égre!Kizártam mindent magam körül:a 3éves kisöcsém kiabálását,a kutyaugatást,mindent!És azt éreztem,soha nem voltam még ilyen boldog!!Nem érdekelt,h esélyesen megfázhatok,semmi nem érdekelt.hosszu perdcekig csak ott feküdtem!nagyon jó volt!

De persze nem ez az egy volt!szerintem azért ilyen jó,mert ez a boldogság olyan,amit nem lehet elrontani,ez egyik percről a másikra jön,és csak a tiéd!egyszerűen imádod az életet ilyenkor! ;)

2011. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!