Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy melegben álmosság? Mit...

Nagy melegben álmosság? Mit egyek ellene?

Figyelt kérdés
Úgy estre hat-hét felé kezdek megélénkülni, szinte energiabomba vagyok, kicsattanó, tettre kész, de napközben! leragad a szemem, alvásra vágyom, de nem tehetem meg. Akármennyit alszom éjjel.
2011. jún. 23. 17:11
 1/7 anonim válasza:
velem ugyanez van csak én 7-8 fele pörgök inkább :) , a mozgás segít ha úgy érzed hogy majdnem elalszol akkor próbálj meg mozogni pl: menny el futni vagy ilyesmi
2011. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Futni 35°C-ban?
2011. jún. 23. 17:56
 3/7 anonim válasza:
csak egy példa volt menj akkor kondiba, vagy csinálj pár fekvőtámaszt a szobádba .....
2011. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És akik napközben dolgoznak?
2011. jún. 24. 19:39
 5/7 anonim válasza:
energiaital :D
2011. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az energiaital a szem fáradsága ellen nem jó. Nekem meg inkább az a bajom, hogy majd' leragad a szemem.
2011. jún. 24. 21:29
 7/7 anonim válasza:
menjél strandolni, csinálj egy cigit, feküdj be egy fa tövébe és hesszeld a tojókat:D
2011. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!