Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vashiányos "agyi tompultság"...

Vashiányos "agyi tompultság" és állandó álmosság/fáradtság mikorra múlik el, napi 2db NEO-FERRO-FOLGAMMA szedése mellett?

Figyelt kérdés

Már igen türelmetlenül várom, hogy elmúljon, mert legszívesebben végig aludnám a napot, ha tehetném. Szeretném vissza az agyi frisseségemet!

Szerintetek mennyi idő után "térek magamhoz"?

Köszi


2011. júl. 4. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ehhez ismerni kéne az eredményeidet. De úgy kb a kúra végére, mert akkor éri el ugye a normális szintet.

Hát én most csak 200 darabot kaptam, de annál előbb nem nagyon várok semmit. :D

2011. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát, ha jól emlékszem:

- Vas - 6-os /10 az alsó határ

- Hemoglobin - 112 /120 az alsó határ

- Transferrin is teljesen rossz volt, itt többféle értéket is néztek. Volt valami százalák ami 95%-os volt, meg valami 7-re emlékszem transferrinnel kapcsolatban..

Nincs előttem a lelet sajna. Én 100-as vasat kaptam.

Te is nagyon kóma vagy egyébként? Neked a munkádra nincs ez kihatással...koncentrációdra ilyesmi?

Köszi :-)!

2011. júl. 5. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor az annyira nem is vészes.

Szerintem szedj valami multivitamint is, mert ennyire talán nem hat így csak a vashiány. :D

Én mióta szedem (lassan az első adag felénél járok), egyre többet aludnék. :D Igazából nálam alapállapot az alacsony vas, szóval megszoktam, frontnál inkább lassulok.

Sok c vitamin, kevés koffein, amíg szeded, vitamindús táplálkozás. És a tompultás ellen nálam egy dolog segít: mozgás a friss levegőn. Reggel menj, kocogj egy kicsit, meglátod, máris feléledsz.

2011. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

És neked mennyi volt a vasad? :-)

Szerinted mennyitől "lehet" ilyen tünet?

Én konkrétan azért mentem el, mert ezt a lassulásos/befáradásos tünetet észleltem magamon, nem véletlen derült ki. Engem a vas szintem úgymond nem érdekel, de ez a fáradtság nagyon zavar.

2011. júl. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!