Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől jöhet elő a combom...

Mitől jöhet elő a combom hajlatában, a lágy részen bizonyos időközönként nyirokcsomó duzzanat? Most kicsit lejjebb van, majdnem a combomon. Másnál előfordult már ilyen? Szemmel nem látszik, csak érzem, hogy ott van, és tapintásra is érzékelhető.

Figyelt kérdés
Voltam már vele orvosnál, régebben a nyakamon is duzzadtak, rengeteg vizsgálatot csináltak, valami gyulladással kötötték össze mindig. De igazából sosem derült ki, hogy mitől lehet. Nőgyógyásznál is november végén voltam, minden rendben. Kb. 1 hétig tart a duzzanat, ha borogatom, gyorsabban elmúlik, de eléggé érzékeny érintésre és mozdulatra is. Más is tapasztalt ilyet?
2009. márc. 25. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre oda kell figyelni, mert súlyos betegség jele is lehet, többek között az NHL nevűé is.

Orvos, vérvétel, controll!!!!

2009. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit megijedtem. Mi az a betegség, amit írtál?

Egyáltalán hova lenne érdemes fordulnom, mert anno a háziorvos a hematológiára küldött, ahol kismillió vérvizsgálatot csináltak, de a végén semmi sem lett belőle. A doki csak találgatott, nem mondott semmit sem, mert nem mutatott a vérem semmi olyat. Erre összefüggésbe hozta a herpeszemmel, hogy biztosan attól van. Na én ezt nem hiszem, mert semmi rendszeresség a kettő között.

2009. márc. 25. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem nem vagy beteg, ha már ennyiszer vizsgáltak és nem találtak semmit. Nekem is van a nyakamon pár nagyobb nyirokcsomó (0,5-1 cm), de már évek óta ott vannak, semmi gond nincs velük. A vérképemben nekem sincs eltérés.
2009. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a hónaljamban az izzadságmirigyek kb. 2 hetenként pár napra beduzzadnak, fájnak, majd elmúlik. Már kb 6 éve, voltam vele én is orvosnál és nem tudják, mi a bajom...

Tanácsot adni, nem tudok, de együttérzek

2009. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!