Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyirokcsomó gyulladás. Mitől...

Nyirokcsomó gyulladás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 10 napja elkezdett fájni a szájpadlásom, amikor nyelek főleg akkor érzem. Pár nappal később bedagadt a nyakam baloldalán egy nyirokcsomó, kb. szilva nagyságú, eszméletlenül fáj. Most elkezdett apadni, viszont a jobb oldalon ugyanott elkezdett bedagadni egy másik. Nem mandula gyulladás. Lázam 38fok körül van, leginkább esténként szokott felmenni. A garatból keserű ízű, barnás váladék folyik. Remélem elmúlik magától, nagyon nem szeretnék orvoshoz menni.
2011. jún. 28. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! ha barna színű a csorgás, akkor mindenképpen orvoshoz kell menni. valószínűleg vmi csúnya fertőzést szedtél össze, amire anitbiotikumot fog felírni. gyermekkoromban nekem is volt többször ilyen, tudom, milyen kellemetlen. kórházban is voltam miatta. (valószínűleg Neked nem kell.)
2011. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Azt hiszem inkább kihagyom a dokit és megvárom míg elmúlik magától. Egyszer kezeltek már antibiotikummal, mikor megcsípett egy kullancs, de több kárt okozott mint hasznot.. :(
2011. jún. 29. 14:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmúlt magától ;)
2011. júl. 7. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
örülök.
2011. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!