Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma sem tudok elaludni! Miért...

Ma sem tudok elaludni! Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt ugyanez volt velem,tegnap éppen hogy eltudtam aludni,ma megint nem megy az elalvás.
2011. jún. 25. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Napközben légy aktív és igyekezz a nap leforgása alatt elintézni a szükséges dolgaidat! Ha ez sikerül, akkor a nap végére úgy elfáradsz majd, mint egy csacsi és tudsz majd aludni is.
2011. jún. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el ez meg van amit mondtál! Hiszen van egy 1 éves kisfiam,és most tanul járni! Egyszerűen hihetetlen mert reggel úgy eltudnék aludni hogy az nem igaz! Altatót szedjek?
2011. jún. 25. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt biztosan ne szedj! Az a lehető legrosszabb ilyen helyzetben és a végén még rá is szokhatsz... A mozgás tényleg legyen meg rendszeresen és este hat után ne egyél, nekem pl nagyon bevált egy gyógytea ami nem tartalmaz koffeint és különböző gyógynövények vannak benne. Szerintem nézz utána és nyugi, mivel ha agyon idegeskedsz akkor biztos hogy nem tudsz majd elaludni. Ha valami aggaszt próbáld meg megoldani a helyzetet és ne feledd: a problémák azért vannak hogy megoldjuk őket! Csak pozitívan! :) Jó éjszakát
2011. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne gondolj semmire. Elkezdesz filózni este az ágyban és ez vhogy stimulálhat...
2011. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!