Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megittam 1 órával ezelőtt 1...

Megittam 1 órával ezelőtt 1 liter energiaitalt és kb.2 dl kávét. Mikor fogok tudni elaludni?

Figyelt kérdés
17/F
2011. aug. 28. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

1 liter energia ital + KV? Hát öcsém okos vagy... Ennyi idősen ennyi koffeinnel max. ártasz magadnak. Rosszabb esetben meg örökre elalszol koffein mérgezésben.


18/L

2011. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmi komolyat, igazából ugyanolyan álmos vagyok. Talán kicsit gyorsabban gépelek.
2011. aug. 28. 00:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg max egy picit a fejem fáj.
2011. aug. 28. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne utánazni első hölgynek, hogy mégis mekkora dózis kell a koffeinmérgezéshez. Amúgy, aki napi 4-5 kávét megiszik, arra bezzeg nem szólnak semmit... mert ez is kb 3 kávénak felel meg.
2011. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ember.. Neked buborék van az agyad helyén
2016. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4 energiaital 320 mg koffein kn ennyit ihat egy felnőtt ember egy nap szal nem értem mit izél pár ember már 1 energiaital után h ne igyál rosszat tesz a kávét senki se mondja mondjuk igaz h az energiaital a kávé és az üditő rossz hatását is tartalmazza de a kérdésre válaszolva a 2 dl kávé az még vagy + 160 mg szal 480 mgt ittál ami elég sok de enyhe mérgezéses tünetek pl fejfájás gyors szívverés 600 mgtól van halál meg 10! gtól úgyhogy nem lesz semmi bajod de azért lehetőleg 300 mg fölött ne igyál
2016. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!