Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most kajak eltörött a kisujjam...

Most kajak eltörött a kisujjam (kép)?

Figyelt kérdés

tegnap ráestem, mára már kissé lila lett

[link]


de félig be tudom hajlítani. most akkor mi van?


2011. jún. 25. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy csak csúnyán meghúzódott. Mindenesetre szerintem röntgeneztesd meg, mert ha tényleg eltörött akkor azzal csinálni kell valamit
2011. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán nem, mert a törésnél eléggé megduzzad. Csak a röntgen tisztázhatja.
2011. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

hmmmm őszintén sztem nem tört el...

de pár napig azért ne mozgasd, vagy ha úgy gondolod, hogy mozgatnád (ösztönösen, álmodban, etc.), akkor (és nem kell röhögni :D) celluxozd oda a gyűrűhöz. de vigyázz, hogy ne legyen szoros! még kicsit tudd is benne mozgatni ha akarod, mert különben elszorítod a keringését az meg sehogy sem jó!!! szal celluxozd oda, nekem is bejött, semmi görbület nincs benne, pedig nekem kajak télleg eltört,féldiónyi púp volt rajta (éljen a kosárlabda :D), ráadásul nem is a kicsim hanem a középsőmön xd jah és jegeld!! meg cellux előtt kend be vmivel, ami rándulásra, zúzódásra, meg bevérzésre jó

2011. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem törött el mert akkor nem tudnád mozdítani.
2011. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
mmint a gyűrűsujjadhoz :D bocsi a hibákért :$
2011. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
uccsó vok, uccsó előtti: ha eltört is tudja mozgatni csak fájhat neki gecre :D
2011. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem nem fáj g**creXD ha mozgatom. de érzem h valami nem okés
2011. jún. 25. 13:29
 8/13 anonim válasza:
ugyanilyen volt nekem is kb 1 hónapja és már jobb
2011. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
még nem múlt el?
2011. jún. 25. 16:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a nem tudja mozgatni dolog hülyeség. :D A karomban olyan S alak volt, hogy az orvosok is lestek, hogy tegyék vissza, mégis simán mozgattam, kicsit fájt. Fateromnak szilánkosra tört a csontja, mégis tudta mozgatni.

Egy röntgen nem árthat, bár ha nem mozdul el a csont, akkor nagy baja nem lesz, összeforr, de egy sín nem ártana, meg jobb biztosra menni. Irány az ügyelet!

Szerintem csak zúzódás, ahogy elnézem, nekem rendszeresen így nézett ki a mutatóujjam körül, a röplabda is jó dolog. xD

2011. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!