Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megkúrt az áram vagy 5 perce,...

Megkúrt az áram vagy 5 perce, bizsereg a kisujjam mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik

Nekem sajna mindig kiterjed az egész karomra :/

18/F

2010. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
240?:D Kóboráram volt?
2010. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hdmi kábel vége b@szott meg :D
2010. okt. 31. 23:27
 4/17 anonim ***** válasza:
Megrázó élmény lehetett..:D Amúgy semmi bajod nem lesz,engem is rázott már meg,dvd-nél kábel,mikor huzogatom ki be a kábeleket:D
2010. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Majd elmúlik :D. Engem az a szar mikró szokott megrázni, ha hozzá érek az oldalához.
2010. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Áramütés hatására, olyan kémiai folyamatok indulhatnak el a szervezetben, amik később akár halált is okozhatnak, általában azokat a betegeket akiket áramütés ért, még napokig megfigyelés alatt tartják. Persze ha elmész az orvoshoz, megmondod neki hogy hülye fejjel megfogtad a kábel végét és megrázott, akkor ad egy taslit, azt mehetsz haza.
2010. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Engem a hajszártó vége rázott egyszer meg :S

Ha nem lett sebes a kezed, akkor nincsen gáz.

2010. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

K...a gyorsan ird meg a végrendeletedet!!Sosem lehet tudni!! Az öcsémnek már egy füzetre való végrendelete van mert rám hallgatott és mindig irt ha megrázta az áram!!

Szerintem az is elég ha legközelebb jobban vigyázol és nem kekeckedsz az árammal mert Te húzod a rövidebbet!

2010. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem egyszer 3x rázott meg egymás után.


Forrasztottem egy panelt amin egy 12voltos trafó volt és mindig hozzáértem a trafónak az elejéhez, ahol a 230 Volt bejött.


Kétszer kicsit hozzáértem, de annyira nem érdekelt a dolog, csak ültem 5 percig, aztán forrasztottam tovább :)


Aztán harmadszorra valahogy hosszabb időre ért hozzá a könyököm, és akkor úgy megrázott, hogy elfelejtettem mit akartam csinálni. Az nagyon durva volt. Utána vagy fél órát ültem az ágyon, hogy észhez térjek :)

2010. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Igazán nem vagyok szaki csak józan paraszti ésszel gondolkozva a hdmi kábel az nem jel kábel??:D:D
2010. nov. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!