Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez, ha kimegyek...

Miért van ez, ha kimegyek szeles időben huzamosabb időre?

Figyelt kérdés
Ha kinn vagyok a szélben, akkor valahogy átfújja az egész testem, és utána egész este meg éjszaka furán érzem magam: ráz a hideg, ég a bőröm (lázas nem vagyok amúgy), viszket az orrom, könnyezik a szemem...stb... Másnapra legtöbbször megszűnik. Mi a magyarázat erre? Mi történik ilyenkor?
2011. jún. 25. 23:17
 1/6 mr.brown ***** válasza:
szellem vagy!
2011. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem allergia ?
2011. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztosan nem...:) Nem vagyok allergiás semmire. Csak a szélben jön elő. Egyszer Balatonon is volt ilyen, és akkor is azt hittem, hogy valami bajom van. Aztán volt egy osztálykirándulás, amikor elég időben hegyet másztunk, és utána este meg éjjel 3-4 ember hitte azt, hogy beteg, vagy hogy napszúrást kapott, mert égett nekik is a bőrük. Na akkor jöttem rá teljesen biztosan, hogy ez a szél miatt van...
2011. jún. 25. 23:30
 4/6 A kérdező kommentje:
*szeles időben
2011. jún. 25. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom olyankor átfúj és szél,és valamiért hosszabb idő kell,hogy átmelegdj újra. Furán hangzik a kérdése, de fel szoktál öltözni olyankor rendesen?
2011. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen... tegnap is volt rajtam pulcsi is. Sütött a nap, nem fáztam át a széltől. Szóval mindig csak az utóhatásait érzem :)
2011. jún. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!