Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a fájdalom a...

Mi lehet ez a fájdalom a hasam körül?

Figyelt kérdés
Főleg fekve, közvetlenül a bordák alatt mindkét oldalon néha (nem állandóan) szúrást, fájdalmat érzek levegő vételnél. Ez már jó ideje tart, és voltam orvosnál, gyomor tükrözésen is és nem találtak semmit. Engem viszont idegesít. Olyan mintha a gyomrom, vékonybeleimet valami néha valahol megnyomná, de Rtg és hasi Ct is volt, ott sem láttak semmit. Másnak előfordul ilyen? Mi lehet ez?
2011. jún. 26. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy borda közti ideg becsípődése, (mivel a többi lehetőséget kizárták a vizsgálatok) ami idővel magától elmúlik (tüneti fájdalomcsillapítást javaslok pl. Cataflammal vagy Diclofenaccal, vagy valamilyen nonsteroid gyulladáscsökkentővel és fájdalomcsillapítóval - de csak módjával)!
2011. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a bordám fáj, hanem közvetlen alatta.... Lehet hasnyálmirigy?
2011. jún. 26. 21:52
 3/3 anonim válasza:
esetleg a helytelen testtartás is kiválthatja
2011. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!