Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomás? (Kérdésed...

Alacsony vérnyomás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kb.2 hete szedek Betaloc ZOK redard 50mg tablettát fél szemet reggelente. Extra systoliára szedem, mindig jó volt a vérnyomásom 110-130-ig, a pulzusom volt magasabb 80-110. Mióta szedem a gyógyszert azóta gyakrabban szédülök, meg valahogy máshogy mint a pánikbetegségtől. Tegnap ébredés után mértem a vérnyomásom, akkor 100/70 körül volt. Ma viszont, amikor délutáni alvásból ébredtem rá kb. 5 percre mértem a vérnyomásom, akkor meg 89/ valamennyi volt már nem emlékszem, utána kimentem a konyháig meg vissza, megmértem, akkor már 117/70 körül volt. Holnap megyek vissza az orvoshoz, mert szerintem a gyógyszertől van. Nem mehet veszélyes szintre alvás közben a vérnyomásom? Már félek elaludni is!!! Segítsetek!!! Köszönöm előre is a válaszokat!!!
2011. jún. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj,de reggel ne vedd be a gyógyszert,majd az orvos eldönti mi legyen tovább.
2011. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugtató!!!
2011. jún. 26. 20:27
 3/7 neewollah ***** válasza:
Mondd el az orvosnak is ezt és akkor csökkenti az adagot v felír másmilyet.De ne félj bajod nem lesz
2011. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!!!
2011. jún. 27. 06:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, ott 120/80 volt a vérnyomásom, szóval annyi, mint ami a nagykönyvben megvan írva. Azt mondta szedjek reggel és este negyedet, hát remélem már nem fog leesni a vérnyomásom!!!
2011. jún. 27. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Extrasystole miatt nem hiszem, hogy gyógyszert kell szedni...
2011. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig kell, mert amikor kiírta a gyógyszert már másfél napja éreztem nagyon rossz és kellemetlen volt, remélem hamarosan abbahagyhatom a gyógyszert!!! Köszi Neked is a választ!!!
2011. júl. 6. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!