Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sok fing az egészséges,...

A sok fing az egészséges, vagy már beteges? Mennyi a normális? Ez egy nagyon komoly kérdés!

Figyelt kérdés
A párom minden nap,szinte attól függetlenül mit eszik,rengeteget fingik. Nem tudom pontosan mennyit,de szerinte ez egészséges,és a jó emésztés jele. De szerintem betegségre utal,és hát azon felül hogy gusztustalan,már undorodom tőle. Néha marha viccesnek találja,és vihog mint egy idióta.
2011. jún. 27. 10:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ő a férfi.
2011. jún. 27. 10:02
 2/17 anonim ***** válasza:

tényleg nem egészséges,és kéne egy orvosi vizsgálat.


[link]

2011. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

:-D


Ó te szegény!

Nekem a kutyám csinálja ezt...


Ki kéne kutatni, hogy melyek azok az ételek, amelyek nem fingatnak... És olyat főzz neki. Babot ne adj neki! :-)

Aztán ha aztán is ereget, akkor beutaló...

2011. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
EGy természetfilmben azt mondták a napi 16-szori az egészséges embereknél.
2011. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

De lehet valami allergia szerű reakciós is. Ételre (pl túlzott tejtermékfogyasztás)vagy illatra

(Pl van egy fajta elektromos illatosító, ami engem puffaszt)

2011. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Normális. Sok a bélbaktériuma, esetleg kicsit túlsúlyos és nem olyan jó a gázfelszívódása. De ha téged zavar, akkor mondd meg neki, hogy intézze diszkrétebben. De ha semmi fájdalma vagy emésztési zavara nincs mellette, akkor nem valószínű, hogy kóros. Persze vannak betegségek, amikor felfúvódik az ember: epekő, májpangás, valamilyen fertőzés stb, de azoknak más tünetei is lennének.
2011. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Milyen orvoshoz kellene menni? Szinte egyben nyeli le a kaját,és mindenhez kenyeret eszik. Úgy telerömi a száját,hogy úgy néz ki mint a hörcsög. Azonfelül gyorsan mintha valaki elvenné tőle. Engem meg állandóan azzal cinkel,hogy nagyon lassan eszek.

Azonkívül nem tudom hogy vehetném rá hogy menjen orvoshoz,mert szerinte ez normális. Csak az a baj hogy én már hányok tőle!

2011. jún. 27. 10:23
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom menyiben normális ha reggeltől estig nyomatja. És ez nem vicc!
2011. jún. 27. 10:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet a mohósága is a probléma. Ha nem rágja meg az ételt rendesen, az nem alakul nyállal körbevett falattá a szájában, hanem nagy darabokban, az emésztés megindítása nélkül nyeli le, akkor a gyomrának és a vékonybelének nehezebb dolga van az emésztéssel, ha pedig ő nem emészti meg az ételt, akkor megteszik helyett a bélbaktériumai, amik viszont gázt termelnek eközben. Pont a szénhidrát (kenyér) emésztése kellene, hogy megkezdődjön már a szájban, és ugyanez a baktériumoknak is remek táplálék. Szóval mondd el neki akkor, hogy ez nem az egészséges emésztés jele, és ha nem rágja meg normálisan a kaját, akkor nem is emészti meg és szívódik fel rendesen, és hiánytünetei is lehetnek.
2011. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jujj. Mióta vagytok együtt?


Szerintem előbb-utóbb megunod ezt a pasit.

Nekem is volt szerencsém egy ilyen sprintevővel, ő is engem szivatott, hogy órákig eszek... Veszekedtünk is...

Mondjuk ő nem gázosított szerencsére. :-)

2011. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!