Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az még normális ha csak...

Az még normális ha csak minden másnak van székletem? Persze nem mindig, de előfordul! Egyébként sok gyümölcsöt és zöldséget eszek és semmi műt nem. Odafigyelek h egészséges legyek, tényleg. De még így is.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
úgy akartam írni h minden MÁSNAP :D
2010. jún. 27. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:
E G É S Z S É G E S vagy.
2010. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. De fura mert úgy érzem, hogy már jöhetne, mert olyan, mintha ott lenne, de még nem jött az inger, h kijöjjön. Azt olvastam valahol, h az is normális ha valakinek csak egy héten 3x van széklete. Mindenkinek más a belső órája. Ettől még egészséges. De ez olyan fura. Mert az nem egészségtelen, hogy ott van egy része de még nem akar kijönni? De amikor kijön akkor nem kemény meg semmi, tök normális. Bár van amikor az eleje ilyen kis bogyós, de a többi része normális.
2010. jún. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!