Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én érzek ilyen fura...

Csak én érzek ilyen fura görcsöt hasmenéskor, vagy ti is?

Figyelt kérdés

Nem is kell igazi hasmenés, elég ha lazát kakilok akár egyszer (szóval nem ilyen 8-10x futkározós hasmenésre gondolok csak), előtte már tudom, hogy olyan lesz, mert ilyen csikaró görcs van a hasamban. Nem is nevezném fájdalomnak, hanem ilyen speciális érzésnek (a nevét sem tudom, fosingernek szoktam nevezni :D)...

Mi ez, mitől van? Ti is érzitek?


2011. jún. 27. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

fosinger :D ez jó

Kurtyognak a beleid, logikusan gondolkodva nyilván a bélgázok miatt :)

2011. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen, pfúúúú nagyon rossz volt...maradj a wc-n amíg mind kijön, aztán csak úgy pici kortyokban igyál vizet óránként max. 2dl-t, és egyél kekszet. ezektől nem mondom hogy hamar, de elmúlt. nekem volt olyan, hogy nekem ezek 3 napig tartottak, akkor kihívtuk az orvost, mert egyszerűen semmi sem maradt bennem, ezért adott egy injekciót. azóta nem volt semmi bajom sem...csak akkor hívj ki egy orvost, ha ez napokig így megy!
2011. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de nekem egy kicsit fáj is!
2011. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is.De nagyon fáj :s
2011. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!