Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik a szervezetemben?

Mi történik a szervezetemben?

Figyelt kérdés

Az ember gyakran érzi úgy, bárcsak láthatná mi történik ott belül, a szervezetében. De mivel nem láthatjuk, ezért kérném a TI segítségeteket/véleményeteket.


Körülbelül 2 hete kezdődött. A hasam környékén. Hogy még is hol? A mellkasom alatt, a két medence csontomnál és a hasam környékén borzasztó szúrást éreztem/érzek. Napról napra jobban fájt/fáj. Folyamatos fájások olyan szinten, hogy már a fel és le ülések számomra maga volt az igazi harc. Mert amikor fel és le ültem a két medence csontomnál erős fájdalmat éreztem. Felülni, leggugolni ... nem tudok/nem tudtam.

Hányinger, éhség zavarok és fejfájás nem történt, csak ez az erős szúrás.

Körülbelül két napja enyhült a fájásom. Azóta mióta megjött. Tévedés ne essék, 3 éve megvan. 17 éves leszek. De még soha nem fájt így mielőtt megjött volna .. ráadásul több helyen. Sőt az is lehet, hogy a menstruációnak ehhez semmi köze!

Enyhültek a fájásaim, de szeretném megtudni mi történt ott, ezért kérlek titeket ha tudtok akkor segítsetek.

Válasszaitokat előre is köszönöm!!!


2011. jún. 28. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez lehet, hogy tényleg a havi baj.Nekem mikor még nem szültem, olyan volt mint ha, egy partvis nyelet dugnának a beleimbe, én mozogni is alig tudtam.Ha elmúlik a havid, akkor menj el nőgyogyihoz, és mond el mit érzel, valószínűleg, meg ultrahangoz és megnézi minden rendben van-e..

Csak a biztonság kedvéért, nehogy valami nagyobb baj legyen!

2011. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!