Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez nagyon alacsony vérnyomás?

Ez nagyon alacsony vérnyomás?

Figyelt kérdés

101/58 a pulzus 77.

Ma majdnem elájultam a boltban, bepánikoltam, hogy mi bajom lehet, aztán hazajöttem, megmértem a vérnyomásom és ennyi volt.

11hetes kismama.


2011. jún. 30. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ez eleg alacsony,aki nem szokta meg,rosszul van.Viszont en evvel elek,nekem ez a normalis,es nem vagyok terhes.A pulzus az jo.
2011. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen,alacsony.
2011. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem alapból ennél alacsonyabb 22 éves felnőtt vagyok de nem kismama(!) viszont anyum mindig mondta neki mikor várt akkor is alacsony volt (volt hogy 90 alatt).. de neki is normál esetben is alacsony volt, szóval figyelj azért magadra!
2011. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100-as érték alatt beszélünk alacsony vérnyomásról. 101 az normálisnak tekinthető lenne, ha alapból is akörül mozogna neked. De mivel rosszul voltál, felteszem nálad 120-130 szokott lenni, ezért érezted rosszul magad a 101-gyel.
2012. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!