Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj az orrmandulaműtét? Ha...

Fáj az orrmandulaműtét? Ha igen, mennyire? Elaltatnak előtte? Meddig vannak álltalában olyankor az emberek kórházba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
engem altattak! rossz volt felkelni utána kicsit fájt az orrom torkom de emlékeim szerint nagyon hamar elmúlt és semmi baj nem volt utána, asszem olyan pár nap, max egy hét volt de még gyerek voltam és gázzal altattak, azt mondták attól fáj a torkom. nem tudom most hogy van.
2011. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát ha ez számít valamit 13 vagyok, lány. :)
2011. jún. 30. 11:59
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

szia!


Engem nem altattak, a szájpadlásomba kaptam injekciót. Na, az nagyon fájt. DE utána kibírható volt. Ültem a műtét alatt, a nyakamba tettek egy kisvödör féle valamit, és abba dobálták a kivágott darabokat. Undorító volt. Kipeckelték a számat, hogy ne tudjam bezárni. Felért egy emberkínzással.

2011. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
hú, akkor lehet engem azért altattak mert nagyon kicsi voltam? :-S pedig azt hittem szerencséje lesz a kérdezőnek és könnyen megússza... :-S ...nem is hallottam még hogy csak helyi érzéstelenítésben csinálták volna valakinek... :-S
2011. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

amúgy tessék ezt olvasd el végig erről szól:


[link]

2011. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok hogy agódtok értem! :) Hát rettenetesen félek tőle... :(
2011. jún. 30. 14:02
 7/25 A kérdező kommentje:
Nos, most olvastam el. Köszi! :) Tehát ha jól értem lehet altatni is. De ha kifejezeten megkérem hogy altassanak el?
2011. jún. 30. 14:05
 8/25 anonim válasza:
szerintem megoldható csak +pénz. de nem értek hozzá ez csak egy vélemény.
2011. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én is kicsi voltam, max 8-10 éves. Egy műtős ölébe kellett ülnöm, az fogta le kezem lábam... nem volt valami jó élmény, maradjunk annyiban.

2011. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak pici gyerekeket altatnak, de ha mindenképp szeretnéd, beszélj róla a dokival. Egyébként maga a műtét nem fáj, hisz elérzéstelenítik, de azért kellemetlen, De utána bizony fáj. Ha minden rendben max 2-3 nap és mehetsz haza.
2011. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!