Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkület elmúlik...

Kovacs10 kérdése:

A fitymaszűkület elmúlik magátol? Muszáj vele elmenni orvoshoz? Milyen krémet érdemes rá használni? Mennyi ideig tart álltalában?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Magától nem múlik el,ha enyhe a szükület és elég jól le tudod húzni a bőrt a makkról és feszük,vagy kicsit fáj,akkor otthon meleg vízben fürdéskor merev állapotban mindig kicsit húzd hátra,húzogasd,de lassan,nem erőltetve és rövid időn belül,pár hét,hónap alatt javulni fog.De érdemes elmenni urologushoz,vagy beszélni róla akár a saját orvosoddal,mert ő eltud irányítani a megfelelő helyre,meg mindkét orvoshoz kiskorúként is lehet egyedül menni.A legjobb ha szüleiddel beszélsz róla,nincs benne semmi,másnak is szokott szükülete lenni.De tapasztalaton nincs ebben a témában,mert ilyen gondom nem volt,csak amit másoktól hallottam,vagy olyan ismerősiem akiknek volt egy kis szükületük és bevállt a húzogatos módszer.De ha hámlást,vagy repedzését vennél észre húzogatástól akkor azonnal hagyd abba.De legjobb ha otton is megbeszéled apuddal és majd elmegy veled.Valamilyen orvsohoz azért menj el,a vizsgálat nem fáj,attól nem kell tartanod.
2011. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok nem kell félned az orvostól csak megvizsgál,ami fájdalom mentes és mivel nem tudni milyen mértékű a szükületed és nem vagyok orvos,csak egy fital szintén ezért mindenképp orvost javasolok,vagy találhatsz itt az oldalon egy EE nevű illetőt aki jobban tud segíteni,mert neki eg.ügyi végzettsége van,vele feltudod venni privátban is a kapcsolatot ahol segítséget tud neked nyújtani és áttudtok beszélni mindent.Inkább utóbbi írásom fogad meg.
2011. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a választ ez a melegvizes trukk ez segit :) egyébként eléggé meg vagyok fázva azért alakulhatott ez ki? vagy mi lehet az oka??
2011. júl. 26. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudni de van vele született szükület arra azt írták hogy kiskorban felszínre kerül és kezelik és van szerzett szükület,egy kérdésemben tettem én is fel a kialakulásának okát,de a szerztetet ennél részeltesebben nem írta le,hogy mit értsünk rajta.De nem hinném hogy a felfázástól van,nem vagyok én se jártas,de ha nincs javulás akkor menjél el orvoshoz azért.
2011. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*nem tudom-ot akartam írni.De a google-ba beírod fitymaszükület akkor a kialakulásairól is lehet írásokat találni.
2011. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A teljes körülmetélést szokták alkalmazni sokszor, de ezt nem ajánlom, nekem ezt csinálták és nagyon gáz

De magát a szűkületet meg kell oldani, muszáj

2011. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban meg kell oldani a szűkületet, de tényleg nem úgy, hogy teljes körülmetélés, abból sok kár származik sokaknál
2011. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is körül vagyok metélve és nem volt belőle soha semmi gondom

Muszáj orvoshoz menni vele mert ez átválthat komolyabb problémává

2020. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!