Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Házi praktika álmatlanságra?

Házi praktika álmatlanságra?

Figyelt kérdés

hajnali 1 és 3 óra között van az az idő amikor elalszok.

mindegy,hogy este 7kor vagy éjfélkor fekszem le,1 előtt nem alszom el soha.csak forgok az ágyban

tavaly ilyenkor altatók segítségével aludtam,de nem akartam gyógyszerektől függni,úgyhogy nem szedtem be többet.


így viszont hullafáradtan ébredek,főleg,ha délelőttös vagyok.kín-szenvedés felkelni.ha csak du-ra megyek,délig is alszom.


van valami bevált módszeretek?


L24


2011. jún. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál valamilyen nyugtató teát. Ne tévézz, netezz, ne egyél késő este. Olyankor már lazulj el, vegyél egy fürdőt, olvass. Szellőztess a szobádban mielőtt lefeküdnél.
2011. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagypohár meleg tej,nekem ez mindig bevált, de ha neked nem, vannak gyógyteák.
2011. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nincs vaksötét a szobában, akkor takard le a szemed valamivel. Az sokat jelent.
2011. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha belefér az idődbe, akkor kora este eddz, menj ki futni, bármi, ami fizikailag elfáraszt. Azért ne később, mert átmenetileg megemeli a vérnyomást és serkenti a vérkeringést.

Ha dohányzol, akkor este már csökkentsd, mert a nikotinnak is van ilyen hatása.

Koffeines italt (kávé, kóla, tea) du. 2 után ne igyál, de ha déltől teszed tiltólistára, az se rossz.

Nehéz ételt este hat után ne egyél, mert az emésztés se hagy aludni. (pl. a gomba is nehezen emészthető!!)

2011. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!