Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap Mri-re kell mennem, de...

Holnap Mri-re kell mennem, de nem bírom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap reggel hát Mri-re kell mennem, de nem bírom az Mri készüléket....pár hónapja is nyaki mri-t meg kellett szakítani mert hányinger, és erős szívdobogás jött rám a felénél. Hiába gondoltam másra, és már az elején becsuktam a szemem, plussz még egy dedalon hányinger csillapítót és egy 0,25-ös xanaxot is bevettem, a vizsgálat felénél elkezdett egyre jobban dobogni a szívem....és hiába próbáltam egyenletesen lélegezni, egyre rosszabb lett, utánna meg jött a hányinger....és nyitott Mri-sem jó, mert az meg gyenge tér erejű...így nem elég részletes a kapott kép..

Ötlet? köszi!


2011. júl. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű pánikbetegség. Nekem is van, volt, hogy nem bírtam bemenni az autómosóba, mert úgy éreztem megfulladok, rosszul voltam, hányingerem volt. Erre a legjobb módszer, ha megteszed, és kész. Muszáj ez a vizsgálat, és ha kezdessz rosszul lenni, gondolj arra, hogy ez csak pánik, semmi bajod, és hogy mégis mi lehet a legrosszabb? Hogy összehányod magad. Ennyi. Nekem ez bevált.
2011. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak hát azért egy Mri-t összehányni, meg azért felmegy egymillióra a pulzusom és az nem túl jó......
2011. júl. 1. 17:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Vajon két darab 0,25-ös xanax nagyon kiütne?
2011. júl. 1. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat a xanaxot vedd be 1 oraval elötte,ha lehet kettöt,(bar nem ismerem),kerdezd meg az orvosod szabad-e,jobban lenyugtat.En is panik beteg voltam,es az ilyen vizsgalatok elött nyugtatot vettem be.Mindenesetre ha lehet tarts a kezedbe összehajtva egy zacskot,ha veletlen elfogna a hanyas(nem tudom lehet-e).
2011. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát zacskóval az Mri-be nem érek semmit, mert mire kihúznak abból a csőből addig ha nagyon kell 3x rókázom :)

Orvosomat meg nem tudom megkérdezni, mert szabin van....

Asszem beveszek két 0,25-ös xanaxot aztán majd lesz valami, max bealszom :)

2011. júl. 1. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég rossz idegállapotban lehetsz, ha ilyen erős pánikrohamod van. Én is így voltam, de kaptam rá antidepresszánst és jobb lett. Szerintem vegyél be hajnalban 1 egész xanaxot, majd reggel megint. A xanax hatása 3 óra. Ha még ideges leszel, közvetlen a vozsgálat előtt szopogass el még egy 1/2-et. Ez a gyengébbik xanax, nem lesz bajod tőle.
2011. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, túléltem, egy kis nyugtató és számolgatta, csukott szemmel.....voltak megingások, de kibírtam :)
2011. júl. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!