Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakai pisilés, megőrülök,...

Éjszakai pisilés, megőrülök, kiborultam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem tudok átaludni egyetlen éjszakát sem mert legalább egyszer felkell kelnem az éjszaka folyamán (de inkább többször, 2-3szor is akár) mert pisilnem kell. Pedig nem iszok sokat főleg nem lefekvés előtt! este 6 és 8 óra között kb fél liter folyadék megy le, több nem. Hiába próbálom átverni a szervezetem nem használ. Este lefekszek 8kor, előtte pisilek. Nézem a tévét 10ig, de a konkrét alvás előtt elmegyek mégegyszer pisilni. Ha reggel kibírom 7 óráig, akkor az már jó, de akkor meg arra kelek fel hogy feszít a hólyagom, és már 7kor nem tudok visszaaludni pedig még jól esne és érzem hogy fáradt vagyok! DE ha felébredek 5kor, és pisilek, visszatudok aludni, de tök mindegy mert 7kor megint felkelek pisilni.

A múlt éjszakámmal megtelt a pohár, azért írok most mert már nem tudom mit csináljak. Múlt éjjel: 8kor pisiltem, 10kor pisiltem, éjfélkor felébredtem pisiltem, aztán 4kor megint felkeltem pisilni, és fél8kor megint arra keltem hogy megszakad a hólyagom! És nem csak csurran cseppen hanem sokat pisilek! Mi ennek az oka? Kivagyok borulva hogy nem tudok aludni :(


2009. márc. 27. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, 22 éves lány vagyok.
2009. márc. 27. 17:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hólyaghurut,felfázás.De lehet oka nőgyógyászati probléma is.Menj el orvoshoz,és ne szenvedj.Van rá gyógyszer.
2009. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

nem gondolom, hogy felfázás, mert akkor nappal is lennének tünetei. én inkább valamilyen pszichés háttérre gondolok, nem vagy mostanában olyan stressz alatt, ami előtte nem volt? nem szorongsz?

mindenképp menj el orvoshoz, de ha van ilyesmi, ne felejtsd el megemlíteni, mert az orvosok gyakran elfelejtik megkérdezni...

2009. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szorongás? Na abból kijut nekem mostanában rendesen, itthon katasztrofális helyzetek vannak, sokszor a sírás kerülget.

Nappal semmi gondom nincs a pisiléssel csak éjszaka.

Pont jövőhéten megyek az orvoshoz általános vizsgálatra! De addig is ha van még valakinek ötlete szívesen fogadom!

2009. márc. 27. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem riogatni akarlak,de a cukrosok is sűrűn pisilnek,sokat. Nem tudom,hogy konkrétan csak éjszaka,vagy nappal is,de ez az egyik tünete. Ha a vizeleted acetonos,vagy az izzadtságod vagy leheleted akkor valószínű az lehet. Az arc kipirulása is lehet tünet. Ha ezek hiányoznak, akkor viszont tényleg lehet a stressz.
2009. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem stressz lesz. simán.
2009. márc. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!