Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontint írtak fel nekem mert...

Frontint írtak fel nekem mert nagyon kiborultam vmi miatt. Milyen hatással lesz rám a gyógyszer, mit fogok érezni tőle? Még soha nem szedtem ilyet

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyéni, kire hogy hat. Átlagos esetben azt fogod érezni, hogy a feszültség oldódik és esetleg vidámabbnak fogod érezni magad, könnybben elalszol. Vigyázat, ez a hatás hasonló is lehet a droghoz, ezért könnyű rászokni!
2009. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ajánlhatom akkor ne is próbáld ki csak betompulsz tőle. Nem értem miért a gyógyszer a megoldás a problémákra. Nagyon hamar rá lehet szokni és csak elbutulsz tőle. Inkább hallgass lágy zenét és szürcsölj el egy finom teát vagy sétálj egyet azzal jobban jársz és nem mérgezed magad

28/L szakápoló vagyok

2009. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem szeretnék rászokni de sajnos odáig fajult a dolog h egyáltalán nemtudok aludni sem az idegtől fáj a gyomrom is és hányok a sok savtól ezért érdekel h vmit segít-e ez a gyógyszer
2009. szept. 15. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Segíthet, de mindenképp tartsd be az orvos által javasolt mennyiséget és csak rövid ideig szedd, ha nem akarsz függő lenni.
2009. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem szeretnék soha nem szedtem semmilyen gyógyszert
2009. szept. 15. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyan mindenkit lebeszélnék az ilyen gyógyszerekről, de sajnos van a stressznek olyan foka, aminél a teaszürcsölgetés és a zenehallgatás sz..t sem ér.
2009. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az az igazság h próbálkoztam mindennel de a gondolataim sajnos kínoznak és hiába próbálok megnyugodni mikor sikerül úgy megilyedek egy kis koppanástól is h begörcsölök
2009. szept. 15. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Rám a Frontin semmilyen hatással nem volt.

A problémákat csak mi magunk tudjuk megoldani, vagy másként szemlélni.

2009. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én frontin párti vagyok. Tényleg ne szedd sokáig,én egy hónapig szedtem, nem szoktam rá. Azóta csak hébe hóba kapok be. A hatása nálam változó,van amikor jó kedvem lesz, van amikor belassulok. a negatív oldala az, hogymikor sokáig szedtem, elkezdtem nagyon nehezen gondolkozni. Lassan jutott eszembe minden. de pár nap után ez elmúlt, és ha csak ritkán veszed be elő sem jön. Hozzáteszem nagyon jó természetes nyugtatók vannak. érdeklődj a patikába!
2010. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!