Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ilyen sűrűn hasmenés...

Miért van ilyen sűrűn hasmenésem? Heti szinten minimum 3nap. Ugyan azt eszi a családba mindenki, de csak engem hajt meg. Miért fáj a hasam ha már nem "jön" semmi?

Figyelt kérdés
A másik problémám az hogy nem egyszerre"tudom le",és van hogy percek,vagy órák múlva megint mennem kel. Olyankor annyira rossz,mert érzem hogy görcsölök meg csikar,de nem jön semmi. Nem egyszer előfordult már hogy e miatt 1órát ültem a wcén,ráadásul hajnalban.
2011. júl. 2. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nincs így rendben, dokinál voltál?
2011. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Doki.. lenne tippem,hogy mi ez,de lehet hogy semmi komoly, ijesztgetni nem akarlak, az ilyen öndiagnózis sosem vezet jóra. Orvos!
2011. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na nálam is hasonló a helyzet. Nálunk is mindenki ugyan azt eszi amit én és nem eszünk össze vissza...

De nekem a székletem mindig nagyon híg és van hogy 1 nap 3-4x wc-zek akár 5-10 perc eltéréssel és ez elég sűrűn így van. Persze előfordul olyan is amikor pl 1 nap egyszer wc-zek vagy talán 1 nap kimarad de ez nagyon ritka na meg az is hogy normál az állaga. Fogalmam sincs mitől lehet :S Nyilván az emésztésünkkel van valami de még nem vettem rá magam hogy elmenjek orvoshoz.

19L

2011. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Doki-vérvétel, vizelet,székletminta,hasi ultrahang!

Nem biztos, hogy komoly, de érdemes még most megnézetni, hogy ne legyen vele később nagyobb baj.

Én tavaly voltam,igaz épp az ellenkezőjével, hogy jó volt ha hetente egyszer el tudtam intézni a dolgom.A fenti vizsgálatok után kaptam valami gyógyszert, mert a bélbolyhaimmal volt valami,akkor rendesen elmagyarázta a doki, de már nem tudnám pontosan elmondani. Kb egy hónapig szedtem,és azóta minden ok.

2011. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!