Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Tegnap óta...

Mi lehet a bajom? Tegnap óta a fáj a fejem, de nem folyamatosan, hanem általában csak akkor ha elfordítom valamelyik irányba, tehát ha mozgatom, de akkor belenyilall. Tegnap este 38,2re fel is ment a lázam, de ma már csak 37 körül van.

Figyelt kérdés
Érdekes mert nem érzem magam betegnek, az éjszakát is átaludtam a láz ellenére, pedig ilyenkor nagyon nyugtalanul alszom. Mi ez valami vírus? Vagy esetleg front? Gondoltam migrénre is, de nem olyan kellemetlen mint ahogy egyesektől hallottam...
2011. júl. 2. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt nem hiszem el.kedd óta van ez nálam kedd 38.2 szerda 37.8 azóta láz nincs de ugyan úgy fáj.én gyógyszert is szedek rá rengeteget mert megörülök.nekem van migrénem sajnos örököltem de az egy napig tart.ez a fej fájás egy hete tart most már.hétfőn megyek orvoshoz.kitartás neked.
2011. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál sokat de főleg vizet pihenj és esetleg szedj be valami fejfájás elleni gyógyszert. Nekem olyan volt hohy folyamatosan fájt a fejem vagy 1 hétig a front miatt de aztán elmúlt.
2011. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt, láz nélkül. Alapból nem fájt a fejem, csak ha balra vagy jobbra fordítottam. Nekem homloküreg gyulladásom volt. Nem vészes.. vagy másfél hétig szenvedtem vele aztán elkezdett folyni az orrom, kijött a sok trutyi és elmúlt.
2011. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem látok rá sok esélyt, hogy még olvassátok, de ha igen, majd írjatok már néhány szót légyszi. Szó szerint ugyanez van nekem, enyhe láz (bár az már megszűnt nagyjából) és erős fejfájás ha mozgatom.
2020. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!