Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kedden véletlenül megcsapott...

Kedden véletlenül megcsapott az áram, mert egy mérleget bizeráltam. Viszont ma/szombat/ nagyon elkezdett fájni a fejem és a nyakam is. Köze lehet ennek az áramütéshez?

Figyelt kérdés

A bal karomnál ért és egészen felszaladt a nyakam jobb oldaláig. Azt leszámítva, hogy majd besz. rtam és 10 percig lemerevedtem nem történt semmi. Az áramütés ereje nem gyenge volt, szóval nem olyasmi, mintha megnyalnád a ceruzaelemet :D

Lehet csak hipochonder vagyok ??:)


2011. júl. 2. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha kedden történt szerintem már nincs kihatással a fejfájásodra. engem is megcsapott már az áram egymás után 3× és semmi bajom nem lett.
2011. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
és miért nem kerested fel az áramütés után a háziorvosodat? Ugye tudod, hogy ez nem játék?
2011. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az apukám egyszer erős feszítést érzett a mellkasában, de pár perc után elmúlt, úgyhogy nem foglalkozott vele. Pár évvel később balesete volt, műteni kellett, és ott az EKG-n kiderült, hogy infarktusa volt. Szerintem menj el orvoshoz a biztonság kedvéért.
2011. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobb esélye van a frontnak, hogy ilyesmit idézzen elő. De ha megnyugtat, hétfőn kérdezz meg egy dokit.
2011. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat! Orvoshoz felesleges elmenni, mivel a háziorvosnak semmilyen műszere nincs, ami bármit is meg tudna állapítani. És mellesleg kedden nem fájt semmim, mégis mit mondtam volna neki? Bizonyára minimum egy EKG szükséges volna. AZóta minden ok, remélem nem kapok infarktust azért :D
2011. júl. 3. 06:15
 6/6 anonim ***** válasza:

16:12-es vagyok

Én is remélem, h nem infaktus volt, amit éreztél, de azért ha legközelebb kivizsgálásra mész, mindenképpen szólj róla, mert ha tényleg infarktus volt és neadjisten valaha műteni fognak, akkor az altatót is aszerint adják be (ha nem így tennének, akár le is állhat a szíved műtét közben).

2011. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!