Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldalt elöl a, fáj a...

János78 kérdése:

Jobb oldalt elöl a, fáj a hasam, nem nagyon, de fáj. A fájdalom nem folyamatos, de ha megnyomom akkor is érzem. Mi lehet a baj? Tudom, hogy orvoshoz kell menni, és megmondja, de szombat van, és ha nem muszáj ügyeletre nem akarok menni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
De pontosan hol faj?Jobb oldalt,pl. kb. 4-5cm a köldök alatt jobbrol?Az lehet a vakbel.Feküdj le,huzd be a terdet,es közelitsd a terdeid az orrod fele,ha faj,valoszinüleg vegbel,de az sem biztos.legjobb lenne ,ha elmesz az ügyeletre,sok vakbel gyulladas nem okoz nagy rosszulleteket.
2011. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vegbel*-vakbel
2011. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira lent fáj, ahol a vakbél van, feljebb a borda alatt egy kicsivel. És oldalt fele,de nem az oldalamon. Kipróbáltam amit írtál, semmi fájdalom nincs a térdes dolognál. De azért köszi. Ha hétfőig nem múlik irány a doki.
2011. okt. 15. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ott fajt,es faj,a patkobellel lett problemam,sokaig epe-re gyanakodtak.
2011. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És, hogy derült ki , hogy a patkó béllel van baj? Milyen vizsgálatok voltak? Mit mondtak az orvosok?
2011. okt. 15. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
O,ez már nagyon reg volt(17 eves voltam),a 80-as evekben,nekem akkor meg csak Röntgent csinaltak,ma mar a gyomortükrözest reszesitik elönyben(en akkor nem akartam).Nekem akkor az erös gyogyszerektöl fajt jobb oldalt.
2011. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,sok gyomorteat ittam,es ranitidin tartalmazo gyogyszert kaptam,Ausztriaban,Zantac.
2011. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!