Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet állandó hasi...

Mitől lehet állandó hasi panaszom?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok.Már több hónapja vannak ezek a gondjaim:elöször 1-2 napig enyhe hányingerem van,aztán jön a hasfájás+hasmenés.Aztán pár nap szünet,és kezdődik megint minden elöről.A hasfájás alatt meg erős gázképződést érzek.Próbáltam már a diétát,Normaflore-t,de semmi nem használ,egy idő után úgyis kiújul.

Lehet ez a stressztől?Vagy mit tegyek?

Köszi,aki válaszol:)


2011. júl. 4. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémákkal küzdök- de nekem ritkábban jelentkezik-2-5 hónaponként.

Stressz szerintem nem okozhatja, sokkal inkább a táplálkozás. Valószínűleg sok keményítődús táplálékot eszel, ezzel lehet probléma. Gomba, kukorica, sok burgonya- ezeket nehezen lehet emészteni, ezért eltelít, és csak lassan ürül, sok gázt okoz, meg hasmenést. Én ilyenkor csak teát iszom, kamillát, vagy valamilyen gyümölcsteát, enni meg nem nagyon szoktam, de ami sokat segít: keserű, vagy sima tejcsoki!:)

Próbálj meg több rostosat enni, remélem rendbejössz!:)

2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem stressztől van. Próbálj meg valami nyugtatót szedni és ha rendeződik, akkor sajnos attól van. A Gasztro 825-öt ajánlom a Normaflór helyett.
2011. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. júl. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!