Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete náthás vagyok,...

Egy hete náthás vagyok, tegnap óta a bal fülemmel tompán hallok, olyan mintha víz alatt lennék, borzasztó idegesítő, ez a náthától van? El fog múlni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ez a náthától van. Nálam is ez szokott lenni. Valószínűleg pár napon belül el fog múlni, ne aggódj!
2009. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ÓÓ kösz, már azt hittem mehetek füldokihoz, mert megsüketültem
2009. márc. 29. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha ásítassz, akkor egy kicsit jobb. Csökken a nyomás.
2009. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni,de nekem is volt ilyen,nem mult el,mert középfültőgyulladásom volt.Ha még pár napig nem múlik azért menj dokihoz.Jobbulást!
2009. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen.Ha fáj is hozzá,az a rosszabbik eset,akkor sürgős fül orr gégészetet javaslok. Viszont ha nem fáj,cska simán bevan dugulva,és pár nap mulva sem "pattan" ki,az fülkürthurut.Nem lehet vele semmit csinálni,a dobhártya mögött savó gyűlik fel..és kapaszkodj meg,nekem 3-4 hétig igy be volt dugulva. Ja és nem pattan ki,hanem fokozatosan mulik el,ahogy felszivodik a folyadék.
2009. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!