Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség! Borzasztó, idegesítő...

Segítség! Borzasztó, idegesítő osztálytársakkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Na, szóval az a helyzet, hogy a drága osztálytársaim lenéznek engem és csúnyának tartanak, pedig szerintem (és mások szerint is) egyáltalán nem vagyok az, mert foglalkozok magammal. Igaz, hogy van rajtam felesleg, de nem vagyok elhízva. A többi lányt istenitik az osztályban, meg egész nap az megy, hogy ők mennyire szépek meg milyen bomba csajok - velem ilyet nem csinálnak. Tényleg nem beképzeltségből, de szerintem értelmesebb vagyok, mint azok a lányok. Ők alig járnak suliba, nem tudnak viselkedni, hülyeségeket beszélnek és röhögnek rajta... Főleg az egyik csaj, őt mindenki imádja meg szereti, pedig borzasztóan idegesitő egy ember. Azt mondják, hogy ő a legszebb csaj az osztályban, közben meg rendszertelen feje van meg 2 szál haja és borzasztóan vékony.

Mit tegyek, hogy rám is legalább ennyire felnézzenek? Talán azért nem szimpatizálnak velem, mert felvállalom a véleményem, nem úgy, mint ők.. én ezt a helyzetet már nem birom.. Bocs, ha rosszul lett megfogalmazva de ezt rendesen nem is lehet.


2011. jún. 11. 20:04
 1/9 anonim válasza:
65%
feltekeny vagy! neekm ez jott le ebbol a szovegbol
2011. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van, de nem lehet mit tenni :S
2011. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy kicsit irigy lehetsz ezekre a lányokra...De nézd már meg jobban, teszik-veszik magukat, a fiúk körülzsongják, de ha lenne barátjuk, nem biztos, hogy tolerálnák azt, hogy a fiúk így körülzsongják. Másrészt, örülj neki, hogy van saját véleményed és fel is vállalod, hidd el ez jó dolog.

Soha nem változnék meg ennyira azért, hogy engem is körülzsongjanak a fiúk. Ha ahhoz, hogy felkeltsem a fiúk érdeklődését az kell, hogy teszem-veszem magam, hülyeségeket beszélek és vihogok rajta, na meg villantok, akkor köszönöm, ebből nem kérek.


Nem egy ismerősöm emiatt változott meg, mert a fiúk nem figyeltek rá, valahogy pedig fel kellett hívnia magára a figyelmet. Most pedig már többször hallom, hogy ler*bancozzák. Valóban erre vágysz? Mert ha igen, hát tedd meg, változz meg, legyél te is ilyen, de kétlem, hogy valójában erre vágynál..

16/L

2011. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű hierarchia. Hiába vagy ilyen meg olyan, nekik magasabb a rangjuk.
2011. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magasabb a rangjuk? No nemár... Egyáltalán nem jobb tőlem egyik sem, és nem vagyok rájuk féltékeny, csak idegesit ez a dolog. Amúgy meg elég népszerű vagyok a fiúk körében mindenhol az iskolán kívül. Már unom ezeket a magukat lejárató, idétlenkedő kisribiket.. 16 éves létükre borzasztó gyerekesek.
2011. jún. 11. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van velem is:S Folyton azzal piszkálnak, hogy nem szeretem az ő zenéjüket meg stílusukat (művészeti suli, ők ezt az Usheres, Rihannás R&B vonalban vannak és klasszikus dolgokat csinálnak képileg én meg egyedül vagyok az osztályban rockos, naiv absztraktos:P) és nőiesebb alkat vagyok, mint általában ennyi idősen. Egyszerű a megoldás: suliban kicsit lapulsz, iskolán kívül meg élsz. Ennyi:)

14L

2011. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán azt kéne csinálnom amit alapsulin: két életem volt, az egyik az iskolás, a másik az iskolán kivüli bulizós élet :D
2011. jún. 11. 22:27
 8/9 Pokolkutyus válasza:

Engem is kinéznek az osztályból, mert 80% Cegány én meg metálarc sok piercingel meg nagy pofával!! HAHA De kötekedni nem mernek, hogy őket idézzem:

"Elég rád nézni" XD

2011. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én velem is ez volt. Sok időbe telt, míg tényleg nem akartam olyan lenni mint ők. Persze népszerű szerettem volna lenni én is, de ha csak olyan áron lehet, akkor inkább maradok a háttérben. Most is néha elfog ez a dolog, de akkor is lenyugtatom magam. Nekem is teljesen más a sulin kívül. Van egy 5 éve tartó boldog kapcsolatom, az osztályban pedig egyetlen emberhez kerültem közelebb, az is átcseszett az utsó évben, és hátbatámadott. Na ekkor a p*csák jöttek oda hozzám, hogy mi van, és együtt utáltuk a csajt. Az úgy jó volt, de elmúlt.


Néha fura ez a "mindenki hülye csak én nem" dolog, de a mai társadalomban nem nehéz kívülállónak lenni. Csak kell hogy legyen egy értékrended. Egy emberséges értékrended. És már kívülálló vagy fura vagy. Legyél fair és normális a tanárokkal, és máris fura vagy. Törődj bele.

2011. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!