Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez ideális pulzus lenne?

Ez ideális pulzus lenne?

Figyelt kérdés

Folyamatosan 100 felett van a pulzusom,nyugalmi helyzetben is! Van olyan,hogy reggel megmérem amikor nem ittam,ettem semmit és 140! Mit lehetne ellene tenni? Aki járt már vagy jár ilyen cipőben és mondjuk orvoshoz fordult,mit értek el nálla?(kezelések,vizsgálatok,műtét esetleg vagy kissebb beavatkozások voltak? ha igen mi?)

18/L


2011. júl. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Agyműtét az kell

Semmi bajod élsz csak ennyi.

2011. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy a pulzusod értéke ez..?

Ha igen,akkor kardiológiára kell menni,mert a 100 is sok nyugalmi helyzetben,de a 140 már végképp.

2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Silber ***** válasza:
Hogyan mérted meg? Mekkorák a systole, és diastole értékek, ha vérnyomásmérővel?
2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:miért is kellene agyműtét?

2.3. válaszolónak köszönöm a választ a vérnyomásom rendben van teljesen 120/60 vagy 70 mikor hogy de mellette folyamatosan 100 felett van a pulzusom.

2011. júl. 5. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig 100 korul van, de ez nalam mindig is igy volt, amiota az eszem tudom.
2011. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy EKG-t feltétlen kell készíteni, hogy megállíptsuk mitől magasabb a pulsusod. Meg egy vérvétel TSH-ra, hogy nincs-e pajzsmirigy túlműködésed.

Tartósa is lehet 100 valakinek a nyugalmi pulsusa, de a mögöttes okokat ilyenkor mindíg keresni kell, és kizárni!

2011. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet a pajzsmirigyeddel is probléma! Fiatal lányoknál alapból magasabb, de a 140-es érték már tachycardiára is utalhat. Menj a körzetidhez nézzen egy vérképet és csináljon egy ekg-t legalább!
2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha a pajzsmirigy a ludas akkor gyógyszerrel lehet kezelni, azt a vérvétel kimutatja, ha szíved akkor meg béta blokkolót írnak fel. A ritmuszavart szokták katéterezni, kiégetik a szívritmuszavart okozó szövetet vagy ingerületvezetési útvonalat (nekem is akarták, de nem hagytam). Meg iszol rendesen? A kevés folyadéktól is lehet magasabb a pulzus.
2013. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja meg még valami. Szedjél panangint, a patikában vény nélkül kapható (kálium magnézium tabletta).
2013. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!