Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj, ha bevettem egy altatót,...

Baj, ha bevettem egy altatót, de mégsem alszom éjjel, csak úgy 15-20 óra mulva?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 04:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kába leszel. Talán nem is tudsz ébren maradni.
2011. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Csak annyit jelent h nem hat az altató.. Amúgy az altatók elég veszélyesek, rendszeres fogyasztásuk nagyon sok idősebb kori problémát idézhet elő. Vagy pl a csontritkulással nem is kell idősebb korig várni. sztem nincs is értelme altatót szedni, csak nagyon szélsőséges esetekben
2011. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baj, amivel orvoshoz kéne fordulnod. Az altatót meg ne szedd, mert ezek szerint teljesen feleslegesen mérgezed a szervezeted vele.
2011. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

mindenki máshogy érti a kérdést.

az első válaszoló úgy, hogy bevetted, de aztán dolgod akadt ami miatt csak később tudsz lefeüdni,

a második ettő pedig úgy, hogy bevetted, vártál arra hogy elaludj, de csak 15 - 20 óra múlva hatott.


Szerintem az első az igaz, és én is azt mondom amit ő.

2011. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne aggódjatok, tisztában vagyok hogy mennyire nem jó dolog az altató. Életemben másodszor szedtem be, és valószínű utoljára (most is csak egy felet). Egyébként egész jól bírom a napot, most kezdek álmosodni
2011. júl. 6. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!