Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányásra mit ajánlotok?

Hányásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A húgom beteg, most jött haza a káptalanfüredi táborból, ahol volt most az a nagy balhé, valószínűleg ő is elkaphatott valamit, már vagy hétszer hányt, és most hogy üres a gyomra, már ilyen epeszínű zöldet.

Menni kéne vele az ügyeletre? Mert azt mondta hogy a többi gyereknek másnapra már elmúlt.


2011. júl. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már epét hány, akkor már nincs mit kihánynia. Pihenjen, igyon pici kortyokban vizet.
2011. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán. menjetek az ügyeletre, felírnak legalább valami hasznos gyomor gyógyszert, 5-6éve egyszer mikor beteg voltam minden kaját,bármit ettem kitaccsoltam , és írt ki nekem a doktor gyógyszer, és azt ajánlotta, h száraz kaját egyek. pl. pirítós,keksz. be is vált
2011. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

menjen orvoshoz és ha valami komoly???

a hideg szőlőlé a legjobb,kanalanként először nekünk a gyerekorvos ajánlotta még mindig bevált de nálatok komolyabb a gond!!

2011. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én kekszet szoktam enni meg ropit
2011. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!