Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszert ajánlotok...

Milyen gyógyszert ajánlotok allergiára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:48
 1/4 anonim válasza:
Én cetirizint szedek, az bevált. Még az allegrát dicsérik sokan.
2011. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából ezt a háziorvos fogja ajánlani, nagyon sokféle van, de emberfüggő és allergia függő, hogy mit tudsz szedni. Soknak ugyanaz a hatóanyaga is, csak más cég gyártja más néven, árban esetleg különbözik. Itt a neten kár is ezzel foglalkozni, hogy ki mit ajánl. Ezt az orvosoddal beszéld meg, ne hozzá nem értő idegenekkel.
2011. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a tüdőgondozóban írták fel 3 hónapra,de mikor elkezdtem szedni olyan migrénem lett,amilyen 4 éve nem volt:)egyébként ez az Allegrát nyomatják nagyon mindenhol....
2011. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen allergiád van... Nekem pl parlagfű és arra nasya allergia orrspray-t használok. Nekem sokkal jobb tőle.
2011. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!