Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Xanaxtol 75 kg-rol 90-kg...

A Xanaxtol 75 kg-rol 90-kg lettem! Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
Már 10 hónapja szedem a xanaxot 0,5mg egy nap reggel 0,5 ,délben 0,25mg este 0,5mg ! de nem tudok le szokn olam mert ahogy nem veszem be rosszul vagyok, olyan nehezen kapok levegöt szoritást érzek a torkomba mintha folytogatnának:'( KÉREK SZÉPEN MINDENKI SEGITSEN NEKM :'( 19 ÉVES LÁNY:'( aKINEK 10 HONAPJA NINCS ÉLETE:'(:'(
2011. júl. 9. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel sürgősen fordulj orvoshoz,mert nem itt fogod megtalálni a megoldást! Ez már nem kis probléma!


26/N

2011. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, a xanax-ra rá is van írva, hogy függőséget okoz (meg ki tudja, még mi mást).

Én a helyedben megpróbálnék természetes gyógymódot alkalmazni. Most rögtön elmennék egy gyógynövény boltba és vennék vagy citromfű teát, vagy "Idegeimre mentek cseppet" vagy Nervenpflege-t, vagy valami hasonlót. Ezek is nyugtatólag hatnak, tehát a használatuktól kezdődően megszűnik a fojtogató érzés és kb. ugyanaddig tart a hatásuk, mint a (már elnézést) qrva xanax-nak. Te is tudod, hogy minél hamarabb le kell szoknod róla, mert ez így nem mehet tovább.

Vagy ha nem tudod rögtön letenni a gyógyszert, mindenképp csökkentsd az adagot, egyre kevesebbre, majd térj át a gyógynövényekre, aztán anélkül is menni fog.

Gyógyulást!

2011. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! hűt remélem hogy sikerül lleszoknom rola mert már kezd elegem lenni az életemböl nem tudok elmeni szorakozni semmi mert rosszul vagyok mindig:'(
2011. júl. 10. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire kaptál ilyen nagy adag Xanaxot? Mást nem kaptál mellé, mert a Xanax magában nem oldja meg a problémádat. Helyette ajánlanám a Neuranax nevü /nem szintetikus/ gyógygombakivonatot. Én ezzel tudtam kiváltani a Xanax szedését. Én pánikbetegségre kaptam.
2011. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is pánikbetegségre kaptam a Xanaxot :S De egyszerüen nem tudom letteni:( Már csükkentettem az adagon de ha nemveszem be elkezdekremegni zsibbadni szédülni gyorsan ver a szivem söt ugy érzemm hogy össze visssza ver:(
2011. júl. 11. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még meg sem gyógyultál a betegségedből? Akkor nehezen fog menni a Xanax elhagyása. Egyébként nem úgy kell letenni, hogy nem veszed be, hanem fokozatosan kellene csökkenteni az adagot, de csak akkor ha már úgy érzed jól vagy. Például reggel az előírt adag 3/4-e, délben az adag fele, este az előírt adag. Közben fogyaszthatsz növényi hatóanyagot /jó a citromfű tea is/. Én úgy csináltam a leszokást, hogy 1 liter vízbe 2 evőkanál citromfü és úgy iszogattam napközben. Amikor úgy érzed, már nem kell a gyógyszer el is fogod felejteni bevenni.
2011. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat:) Néha van olyan hogy elfelejtem be venni és semmi bajom de utána mikor eszembe jut hogy nem vettem be rögtön rosszul vagyxok:S De miért van ez a betegség? VAgy inkább ez egy állapot? nem értem már komolyan pedig nem történt velem semmi olyan ammi kiválthatta volna:( Meg probálom a Citromfü teát köszi ! És mindenjot Mindenkinek:)
2011. júl. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!