Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Puffasztot rizst eszem és...

Boglárka1994 kérdése:

Puffasztot rizst eszem és naponta eljárok futni no meg 6után nem eszem ezzel elérhetem hogy fogyak?

Figyelt kérdés
60kg vagyok és 152cm.. és a magasságomhoz képest 48-50kg kéne hogy legyek ezért szeretnék alakulni/fogyni
2011. szept. 15. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

szia


Én is fogyózok 1 és fél hónap alatt 8kg-t fogytam. Abonettre szavazok mint puffasztott rizsre....az hogy 6 után nem eszel butaság...Lefekvés előtt 2 órával nem szabad enni!

2011. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg van miből, de nem azzal a xar hungarocellel, hanem életmódváltással.


kutyussal sétálj sokat, ha van, ha nincs akkor nélküle gyalogolj a suliba és vissza. Csak annyit egyél, de normális kaját, ne ilyen xarokat, amennyit éppen megeszel, sose többet.

2011. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maradjunk inkább az 52 kilónál.

Hogy érted, hogy "puffasztott rizst eszel"? Csak azt? Mert az őrültség. Vagy kenyér helyett? Akkor se egyértelmű a siker, mert ha cukrot meg zsírt eszel, akkor sem fogysz le.

2011. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:
67%

mindennek a kulcsa a mennyiség. én puffasztott rizset tolok ha tömegelek és ha fogyózok akkor is... egész nap azt eszed? egy csomag 345 kcal amit én tolok. nem vészes meg lehet enni 4 csomaggal egész nap vagy 5 el is akár ha van elég mozgás és a kcal igényed alatt maradsz...


hogy fehérje vitamin esszenciális aminosavak és nélkülözhetetlen zsírok hogy kerülnek a szervezetedbe azt végülis sz@rd le. minekaz...


chipsel is lehet fogyózni ha nem léped túl az energiaszükségleted. más kérdés hogy nem túl egészséges és célravezető mert a szervezetednek elég sokfajta tápanyagra van szüksége és komoly hiánybetegségek alakulhatnak ki, de ezek ne hassanak meg.

2011. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Első válaszoló te mivel fogytál le ennyit ilyen hamar? engem is érdekelne!
2011. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg... ha eddig fele ennyi puffasztott rizst ettel, es reggel es este is futottal, akkor valoszinuleg nem fogsz fogyni.
2011. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!