Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 10-ig alszok egész nap egy...

Ha 10-ig alszok egész nap egy roncs vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

Tök mind1, hogy mikor fekszek le, ha 10-kor kelek akkor egész nap fáradt vagyok.

ha 9-kor, akkor tök energikus vagyok


2011. júl. 10. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes hogy csak 10-kor!

Kicsit hasonló a helyzet nálam is de én minél tovább alszok, másnap annál kevesebb az energiám, úgy érzem hogy kezem lábam mozdítani se bírom...! De tök mindegy hogy 2-kor fekszek le és délbe kelek vagy 10-kor lefekszek és mindegy mikor kelek akkor is fáradt vagyok egész nap! 19L

2011. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó ugyan ez :)) Jó lenne tudni azt is hogy miért:D
2011. júl. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert 10kor biztos "rossz időzónában" keltél fel, vagy nem tudom hogy mondják. Lehet, hogy hülyeséget mondok, de az alvásnak másfél órás ciklusai vannak. És ha pont (vagy max. kis eltéréssel) a másfél óra egyik többszörösét alszod (szóval vagy 6 órát, vagy 7 és felet, vagy 9-et, ilyesmi), akkor kipihent leszel. Állítólag. De gondolom ez elég egyéni, hogy mikor kipihent valaki.
2011. júl. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem az a gond,hogy addigra már kéne némi energia a szervezetnek.Szerintem..
2011. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!