Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy egész nap...

Mitől van az, hogy egész nap fáradt vagyok, pedig alszok eleget, levert vagyok, és úgy igazán semminek sem tudok örülni? Mintha az életkedvem ment volna el

Figyelt kérdés

Emellett még a szemeim is beesettek. Vitamin hiány?

(történt pár napja, hogy az egyik munkámat nagyon pozitívan értékelték, én ennek megörültem és egyből elmúlt a fáradt érzésem és jobban is örültem a dolgoknak)


2011. szept. 13. 17:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Akkor nincsen semmi baj, valószínűleg pont olyan korban vagy, hogy hangulatingadozásaid vannak. Próbáld jól érezni magad, menj el a barátaiddal szórakozni, hidd el jobb lesz, ha több pozitív élményben lesz részed. Nekem is szokott olyan lenni, hogy egyik pillanatban majd ki csattanok az örömtől, a másikban pedig élni sincs kedvem. Ilyenkor mindig jó megoldás egy kis kikapcsolódás. :) Remélem tudtam segíteni.
2011. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"az egyik munkámat nagyon pozitívan értékelték, én ennek megörültem"


Akkor mégiscsak tudsz örülni, szóval nem ezzel van a baj (mint egy kedélybetegnél).


"Mitől van az, hogy egész nap fáradt vagyok, pedig alszok eleget"


Lehet, hogy túl sokat alszol. Vagy alszol ugyan, de felületesen. Vagy alvás közbeni légzési nehézségeid vannak. Vagy túl meleg van és az fáraszt ki. Vagy nem mozogsz eleget. Vagy vitamin- vagy nyomelemhiány. Vagy egyszerűen unatkozol, valami új élményre, új érdeklődésre, új társaságra lenne szükséged.


Ha rossz a közérzeted, orvosi kivizsgálásra kell menni. Amúgy meg amit leírsz, bárkivel előfordulhat.

2011. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Javaslatom egy komplex vitamin készítmény, vitaminokkal, ásványi anyagokkal.
2011. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Például túl keveset iszol, vashiányod van, c-vitamin hiány (ebből vas felszívódási problémák), meg egy rakás dolog miatt lehet még. Próbálj napi 500mg c-vitamin rágótablettát 2-3 hétig és napi minimum 2,5 liter folyadékot inni.
2011. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

VASHIÁNY!!!!


Béres cseppet. plusz 1500mg c-vitamint, vagyis napi 3000mg-ot bevinni!

2011. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :)
2011. dec. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!