Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdődő torokfájást hogyan...

Kezdődő torokfájást hogyan lehet elfojtani?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől, de megfájdult a torkom. Még a tűrhető stádiumban van, de a tapasztalatból ítélve ezután jönni fog a "nyelni se tudok"-érzés, aztán az orrfolyás, orrdugulás és ennek következményei. Meg szeretném állítani a folyamatot amíg még lehet. Vettem Tantum Verde cukorkát, ezen kívül mit tehetek még?
2011. júl. 12. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Torokbekötés, meleg mézes tea, sok C-vitamin... az echinacea nevű növényt ismered? nekem az abból készült kapszula kb minden gyulladásra és fertőzésre nagyon beválik.
2011. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban Oscillococcinum megfázás, influenza elleni homeopátiás pellet, nekünk ez vált be a legjobban. Ha már benne vagy a betegségben, napi 1 pellet elfogyásztása lerövidíti az időtartamát. Ezüstcolloid permetezve a garatba. Toroköblítés fertőtlenítő oldattal.
2011. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok zöldség, gyümölcs elsősorban a C-vitamin miatt.

Citromos, mézes nem forró, hanem meleg tea (a citromot és a mézet le ne forrázd!). Ha lehet, hagymatea.

Fokhagyma fogyasztása, ha mész valahova, akkor csak este, amúgy mindegy mikor.

Ezek segíthetnek, de bízz bennük.


Ha jön a nátha, akkor az inhalálást (gőzölést), infralámpázást és sós vizes orröblítést is hozzáveheted.


Jobbulást!

2011. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pálinkával.
2011. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!