Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Torokfájást hogyan...

SOS! Torokfájást hogyan kezeljem gyorsan sima, egyszerű házi módszerrel?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok dolog, nincs C vitamin. De ittam forró teát, és ettem mézet. Nagyon hamar kezdett el fájni, hirtelen jött pár órája, és most már csak fekszem, fázom is :(
2011. szept. 29. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez gusztustalan lesz, de nemrég kipróbáltam, és működött: jó pár kanál mézbe reszelj pár gerezd fokhagymát, csavarj bele egy fél-egész citromot, majd told be. Annyira nem rossz az íze, mint amilyennek hangzik. Múltkor a barátom etetett velem ilyet, én sem akartam elhinni, hogy használ, de sokkal jobb lett utána. És persze pihenj...ha fázol, lehet, hogy lázas vagy, jól takarózz be, próbálj aludni.
2011. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úúú nagyon köszi! Ki fogom próbálni :) most lefeküdtem, pihenek egy kicsit, közben a barátom hozott nekem mézes-citromos Halls cukorkát, nem tudom, ettől jobb lesz-e, de az íze jó:) Aztán később akkor jöhet ez a fokhagymás cucc!
2011. szept. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!