Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elvágtam az ujjamat ma munka...

Elvágtam az ujjamat ma munka közben egy pohárral, mikor gyógyul be? Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
elvágtam az ujjamat ma munka közben egy pohárral, elég mélyre sikerült és nagyon nagyon vérzett egy kis törölköző véres lett és nem túlzok! kimosta a fönököm, de elküldött a korházba, ahol kimosták normálisan megnézték h nem e maradt benne üvegszilánk v valami, iszonyatosan fájt, bekötötték, nem varrták csak valamivel összehuzták a bőrt ahol szétnyílt, nagyon fáj mit tudok tenni h elmúljon? fájdalomcsillapítót már vettem be, 5 nap mulva vissza kell mennem
2011. júl. 13. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Pincér vagy? Így már én is jártam! Vékonyfalú pepsis poharat lenyomtam azon a bigyón,tudod,amelyik ott van ahol a sörcsap,fejjel lefelé lenyomod rajta a poharat,és az bevizezi(na ezt jól elmondtam). Mindegy,de közben eltört a pohár,és a kitört darabja beleállt az ujjamba,nekem is nagyon mély seb lett,és dőlt belőle a vér,de én csak ott a helyszínen kimostam,kifertőtlenítettem,bekötöttem,és már dolgoztam is tovább. Sajnos a fájdalommal nem tudsz többet csinálni,de egy hét és begyógyul!


26/N

2011. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!