Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet csinálni a nagy...

Mit lehet csinálni a nagy meleg ellen?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom megbolondulok.

Már most megsülök.

A nagy melegben időnként úgy érzem hevesebben ver a szívem, és olyan is előfordult már, hogy megszédültem. A vérnyomásom is alacsonyabb, mint általában szokott lenni. Tegnap voltam munka miatt vizsgálaton, 105/60 valamennyi volt a vérnyomásom, egyébként 115-120 körül szokott lenni.


Ventilátort időnként bekapcsolom egy kicsit, akkor jó, de sajnos ha folyamatosan menne megfáznék (tapasztalat). Zuhanyozni szoktam többször, általában 2x vagy 3x egy nap, de már ennek is érzem a hátulütőjét, ugyanis ekcémás vagyok és száraz a bőröm. A víz mégjobban szárítja a bört..

Van egy kék zselés anyaggal töltött műanyag zsák, amit lehet fagyasztani és melegíteni is. Sportsélüsék, menstruációs görcsök stb.-re jó. Azt lefagyasztottam, rátettem a csuklómra, tarkómra, arcomra.


Ma pedig mennem kell a város központjába, meg kell vennem néhány dolgot. Már előre félek.


Valami hűsítő tipp?:)

16/L


2011. júl. 14. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Megfürdesz, hajat mosol. Tessék-lássék törölközöl, a hajad nem szárítod meg. A ruhád is bevizezed, így indulsz el.

Amíg ezek meg nem száradnak, 1-2 óráig hűtenek.

Otthon ajánlott a vállra terített vizes törölköző.

2011. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fehér ruha, tehát minél hosszabb és minél lengébb, lazább fehér póló és nadrág(szoknya jobb).

Világos kalap.


Most ne nagyon érdekeljen, divatos vagy-e, hanem az érdekeljen csak, hogy túléld.



18/L

2011. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egész jól elviseltem a vásárlást. Vittem jó hideg vizet, még a fagyasztóba is betettem vagy fél órára indulás előtt. Azt iszogattam, mikor hazaértem hajat mostam és zuhanyoztam jó hűvös vízzel. A pólómat pedig elől hátul benedvesítem folyamatosan, tök jól hűsít:)


Köszönöm a tanácsokat!

2011. júl. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!