Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan ásítom, azért nem tudok elaludni, és tárva nyitva van az ablak?

Figyelt kérdés

Már egyszerűen idegtépő ez az egész, ha leteszem a fejem már elkezdek vagy könnyezni vagy ásítani, melynek a következménye a könnyezés.

Mindig törölgetem, megtöröltem, leteszem a fejem, és jön az újabb, és nem tudok vele mit csinálni. És már tisztára kidörzsölöm a szemem, már nagyon elegem van belőle.

Tárva nyitva van az ablakom, tehát oxigén hiányom nincs.


2011. júl. 14. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúú de jó,hogy leírtad az ablakos részt,mivel végre felfogják a többiek is hogy nem az oxigénhiány az oka.

Hát szerintem szimplán álmos vagy.És mert az ásításra gondolsz.Én ha valamin ilyenkor elkezdek gondolkodni,akkor rászólok magamra.:D

2011. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De. pont az ásítás nem hagy elaludni :D

mert szünet nélkül ásítok, törlöm ásítok törlöm, és ki van már dörzsölve a szemem.

2011. okt. 12. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj nem törődni vele.

Mondom én, hogy álmos vagy.:D

2011. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

próbáljak? xD

de nem tudom abbahagyni. ezzel nem lehet nem törődni, hiszen rá vagy kényszerítve.

ajjh. annyira szar :D

2011. okt. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!