Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. Mi lehet ez?! Állandó...

S. O. S. Mi lehet ez?! Állandóan inaktívvá válik a használatban lévő ablak! Miért csinálja?!

Figyelt kérdés

Windows XP, nem telepítettem semmit, nem jártam megbízhatatlan oldalon, de mégis tegnap egyszer csak elkezdte.

Használat közben a megnyitott ablak -teljesen mindegy, hogy internet vagy intéző vagy akármi- inaktívvá válik, mintha mellé kattintottam volna! :( Halálosan idegesítő, mondjuk levél írás közben, vagy akár fórumozás alatt, de különösen amikor egy jelszót próbálnék épp beírni! Csak most amíg ezt írom már vagy 4-jére csinálja! Segítsetek kérlek!!


2010. jún. 28. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd újra a windowst az 3-mas service pack-kal
2010. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, kipróbálom.
2010. jún. 28. 09:42
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez valami vírus lehet?
2010. jún. 28. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

a "nem telepítettem semmit" mit jelent?

ja, lehet vírus. Vagy esetleg valamit mégis telepítettél, mer gondolom alap windows nem jó semmire. lehet hogy valalmi program (esetlegesen vírus) állandóan megnyílogat, ablak nélkül és ez zavar be.

2010. jún. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem az utóbbi napokban nem töltöttem le semmilyen programot. Most egyébként abbamaradt.... nagyon furcsa.
2010. jún. 29. 07:30
 6/6 anonim ***** válasza:
inkább tedd újra friss vírusírtóval;) az a legbiztosabb és gyorsabb is lesz agéped
2010. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!